Školení

Seminář INSIGHT s Janem Špilarem

  • připravujeme PRAHA
  • připravujeme BRNO

Na semináři Vám Honza Špilar* představí portfólio a aktuální novinky profesionální vlasové přírodní kosmetiky značky INSIGHT, která nabízí širokou škálu produktů pro Vaši práci i pro následnou péči Vašich zákazníků. Značka INSIGHT se zrodila před 5 lety jako novinka reagující na aktuální potřeby zákazníků a moderní ekologické trendy kadeřnických trhů po celém světě. Určitě se můžete těšit také na spoustu rad, tipů a technologických postupů.

Seminář INSIGHT s Janem Špilarem

Cena: 499 Kč
Po absolvování školení obdrží každý účastník voucher na zboží značky INSIGHT v hodnotě 499 Kč zdarma.

Adresa školení v Praze:
Kulturní centrum Průhon, Socháňova 27, 163 00 Praha 6 – Řepy, http://www.pruhon.cz/kontakty
Na mapách Google najdete zde:  https://goo.gl/maps/9B1SRb67wCB2
Na mapách Mapy.cz najdete zde:  https://mapy.cz/s/37Wu4

Začátek školení je v 10:00 hodin.


Vaše místo si rezervujte na tel. 770 144 005 nebo se registrujte na https://eshop.insightprofessional.cz/registrace/ (jako „Velkoobchodní odběratel“ – kadeřník / kadeřnice), kde získáte kompletní přehled o produktech a aktuálních akcích.


Mgr. Jan Špilar je Československý kadeřník a jáhen, majitel kadeřnictví Střihoruký Edward, zakladatel České sekce Haute Coiffure Française, její první Umělecký ředitel a druhý a třetí Prezident, držitel Zlaté medaile se safírem a HCF za přenášení Francouzské módy do ČR, člen kadeřnické Síně slávy a doživotní čestný předseda soutěže Czech nad Slovak Hairdressing Awards, bývalý Spolupracijící kadeřník později Ambassador a expert na střihy H3 ĽOréal Professionnel, Talent Prahy, Předseda porot kadeřnických soutěžií Harmonie a Kalibr Cup, líčil a česal na oskarovém filmu Amadeus, absolvoval stáže v Paříži a Londýně, vystupoval na mezinárodních vlasových show, založil a uděluje cenu Střihoruký Edward roku nejlepším kadeřníkům, je neúnavný propagátor zdravých vlasů a hlavní technolog a školitel přírodní kosmetiky Insight v ČR a SR.